Wyświetl pojedynczy post
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8879
Stary 29.01.2011, 11:18
tofik napisał(a):Wyświetl post
za defensywe będzię odpowiadał Sobolewski,50/50 Sivakov, ofensywny Melikson, na bokach Kirm i Małecki, w ataku Genkov. I gitarrra.
Pewnie tak. Sobol będzie cofniętym środkowym pomocnikiem, a Sivakov i Melikson bardziej wysunięci do przodu. Na bokach schodzący do środka Małecki i Kirm. Wysunięty Genkow.

Sobol/Wilk, Sivakov/Jirsak, Melikson/Garguła, Kirm/Łobodziński, Małecki/...?, Genkow/Rios.
Przydałby się jeden zawodnik na pozycję schodzącego napastnika vel skrzydłowego. Z niezłym dryblingiem i dobrą szybkością.

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Skoro tylu pomocnikow przyszlo to moze Maaskant bedzie stosowal taktyke 4-5-1. Na te chwile Jovanic - Cikos, Chavez, Kew, Paljic - Małecki, Sobolewski, Siwakov, Melikson?, Kirm - Genkow i moze to nie bylby taki głupi pomysł. W koncu jak nie sprobujemy to sie nie dowiemy. Na pewno trener bedzie miał jeszcze wieksze pole manewru.
Według mnie Wiśle nic to nie da. Bo będziemy skupiać się jedynie na Genkowie, a i on będzie uzależniony od podań. Lepsze jest 4-3-3, bo za bramki odpowiada więcej niż jeden zawodnik w porównaniu z 4-5-1.
Ostatnio edytowane przez RecordAble : 29.01.2011 o godz. 11:20.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując