tofik napisał(a):

|
za defensywe będzię odpowiadał Sobolewski,50/50 Sivakov, ofensywny Melikson, na bokach Kirm i Małecki, w ataku Genkov. I gitarrra.
|
Pewnie tak. Sobol będzie cofniętym środkowym pomocnikiem, a Sivakov i Melikson bardziej wysunięci do przodu. Na bokach schodzący do środka Małecki i Kirm. Wysunięty Genkow.
Sobol/Wilk, Sivakov/Jirsak, Melikson/Garguła, Kirm/Łobodziński, Małecki/...?, Genkow/Rios.
Przydałby się jeden zawodnik na pozycję schodzącego napastnika vel skrzydłowego. Z niezłym dryblingiem i dobrą szybkością.
mitmichael napisał(a):

|
Skoro tylu pomocnikow przyszlo to moze Maaskant bedzie stosowal taktyke 4-5-1. Na te chwile Jovanic - Cikos, Chavez, Kew, Paljic - Małecki, Sobolewski, Siwakov, Melikson?, Kirm - Genkow i moze to nie bylby taki głupi pomysł. W koncu jak nie sprobujemy to sie nie dowiemy. Na pewno trener bedzie miał jeszcze wieksze pole manewru.
|
Według mnie Wiśle nic to nie da. Bo będziemy skupiać się jedynie na Genkowie, a i on będzie uzależniony od podań. Lepsze jest 4-3-3, bo za bramki odpowiada więcej niż jeden zawodnik w porównaniu z 4-5-1.