Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20539
Stary 29.01.2011, 09:55
regis napisał(a):Wyświetl post
Jakie byście polecili słuchawki do mp/kompa, do mniej więcej 60-80 zł?
Chodzi o douszne (pchełki), do tej pory używałem Creative ep630 i 635 (odmówiły posłuszeństwa po niespełna pół roku), chciałbym kupić coś podobnego do nich.
http://allegro.pl/listing.php/search...wki+sennheiser
Jest 6 stron, na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Odpowiedz cytując