Wyświetl pojedynczy post
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42390
Stary 29.01.2011, 09:36
Już dawno nie pamiętam, by było tak, aby jeszcze w styczniu udało nam się zamknąć kilka transferów. Rozpisywać się na temat zalet naszych nabytków zamiaru nie mam, bo jedyne co można na razie napisać na ich temat obecnie, to że ich nazwiska wyglądają obiecująco, oczywiście wierzę że na boisku potwierdzą swą klasę.

Jedyne co mi się nasuwa obecnie, to że te wzmocnienia, przy ubytku piłkarza klasy Brożka, wcale nie muszą zagwarantować mistrzostwa, i wołanie o jeszcze jednego mocnego napastnika wcale nie jest bez zasadne. Ale myślę, że Vlacx z Maaskantem o tym świetnie wiedzą, i może na zgrupowanie trafi jeszcze jakaś perełka.
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując