|
Zauważcie że do Olivy wysłano tylko Jaliensa i Siwakova. Mimo że Genkov też podpisał kontrakt... Ciekawe. Może poprostu wiedzą że lada moment podpiszą też Meliksona i może bramkarza i wtedy wyślą tam kolejnych razem już ? Jakaś logika w tym jest.
Do kiedy Nasi zostają w Hiszpanii ?
|