Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17064
Stary 29.01.2011, 08:42
z podanego tekstu zrozumiałem, że na początek rundy nie zdążą (co było oczywiste), ale jakieś mecze rundy mogą rozegrać.

W sumie rybka, tyle czekaliśmy, że tych parę tygodni w te czy tamte nie takie straszne a koniec zaczyna być widać.


Odpowiedz cytując