Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42385
Stary 29.01.2011, 08:33
Cytat:
Według futbol.pl: "W umowie wypożyczenia Białorusina zawarto ponadto klauzulę pierwokupu dla Wisły. Jeśli Siwakow sprawdzi się w polskiej rzeczywistości, klub z Reymonta będzie mógł go wykupić za sumę zbliżoną do 400 tysięcy euro."
To jest dla mnie kluczowe. Aczkolwiek po wypowiedziach samego zawodnika wątpliwe czy rzeczywiście taka klauzula istnieje. Na oficjalnej stronie Wisły też nie podali informacji, że Wisła po okresie wypożyczenia będzie miała możliwość wykupienia tego zawodnika. Żadną przecież tajemnicą to nie jest.

Trudno, dobre i pół roku. Niech zaciśnie zęby i przygotuje się na walkę o miejsce w pierwszym zespole. Nikt mu go nie odda za darmo. To też jest plus takich transferów. Zawodnicy będą cy już w klubie podciągają swoje umiejętności poprzez zdrową, sportową rywalizacje.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 29.01.2011 o godz. 10:29.
Odpowiedz cytując