Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2356
Stary 29.01.2011, 08:21
Nosalka napisał(a):Wyświetl post
Za co Kamson dostał rocznego bana? Kogoś w tych postach uraził? Który szanowny moderator dopatrzył się tutaj rasizmu?
Pozostawione jego wpisy jeszcze rasistowskie nie były. Usunięty - jak najbardziej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując