Bronex napisał(a):

|
Ten Shivakov też kozak. Dla jakiegoś białoruskiego portalu powiedział ,że gdyby nie MME do których chciałby się przygotować grając regularnie to by został w Cagliari. On myśli sobie ,że miejsce w składzie Wisły dostanie na tacy ?
|
I dobrze ma cel aby grac i pokazac sie bynajmniej nie przyjezdza aby odklepac wypozyczenie i wrocic do wloch za pol roku. Moze dzieki niemu pociagniemy gre w srodku ktora lezy i kwiczy jak ranna swinia.