Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42383
Stary 29.01.2011, 07:52
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Ten Shivakov też kozak. Dla jakiegoś białoruskiego portalu powiedział ,że gdyby nie MME do których chciałby się przygotować grając regularnie to by został w Cagliari. On myśli sobie ,że miejsce w składzie Wisły dostanie na tacy ?

I dobrze ma cel aby grac i pokazac sie bynajmniej nie przyjezdza aby odklepac wypozyczenie i wrocic do wloch za pol roku. Moze dzieki niemu pociagniemy gre w srodku ktora lezy i kwiczy jak ranna swinia.
Odpowiedz cytując