Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42382
Stary 29.01.2011, 07:02
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Ten Shivakov też kozak. Dla jakiegoś białoruskiego portalu powiedział ,że gdyby nie MME do których chciałby się przygotować grając regularnie to by został w Cagliari. On myśli sobie ,że miejsce w składzie Wisły dostanie na tacy ?
Nie widziałem gościa w akcji. Może faktycznie jest taki zaj*bisty, a może to białoruska wersja Kokoszki czy innego Króla. Zobaczymy go pewnie z Valarengą na boisku, bo we Włoszech sezon w pełni, to będzie można sformułować jakieś pierwsze opinie. Świat wraca do normalności, piłkarze traktują Wisłę jako zesłanie, ten przynajmniej twierdzi, że wie po co tu przyjechał.
Odpowiedz cytując