Bronex napisał(a):

|
Ten Shivakov też kozak. Dla jakiegoś białoruskiego portalu powiedział ,że gdyby nie MME do których chciałby się przygotować grając regularnie to by został w Cagliari. On myśli sobie ,że miejsce w składzie Wisły dostanie na tacy ?
|
Nie widziałem gościa w akcji. Może faktycznie jest taki zaj*bisty, a może to białoruska wersja Kokoszki czy innego Króla. Zobaczymy go pewnie z Valarengą na boisku, bo we Włoszech sezon w pełni, to będzie można sformułować jakieś pierwsze opinie. Świat wraca do normalności, piłkarze traktują Wisłę jako zesłanie, ten przynajmniej twierdzi, że wie po co tu przyjechał.