Rosjanie znów rozpoczęli akcję dezinformacyjno propagandową. Część polskich lemingów to na pewno łyknie.
Łykał to przez chwilę Pan Graś.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/k...ja_179454.html
Tymczasem oświadczenie wojska:
http://www.tvn24.pl/-1,1690922,0,1,w...wiadomosc.html