Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
regis
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
20537
29.01.2011, 00:43
Jakie byście polecili słuchawki do mp/kompa, do mniej więcej 60-80 zł?
Chodzi o douszne (pchełki), do tej pory używałem Creative ep630 i 635 (odmówiły posłuszeństwa po niespełna pół roku), chciałbym kupić coś podobnego do nich.
regis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regis
Znajdź inne posty napisane przez regis