Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42367
Stary 28.01.2011, 23:17
Fajnie, że jednak są jakieś ruchy transferowe. Osobiście wstrzymuję się z opinią na temat tych zawodników Czas pokaże , a przede wszystkim boisko zweryfikuje ile naprawdę są warci. Już nieraz były takie przypadki, że przychodzili nieźli zawodnicy i nie mogli się przebić do pierwszego składu. Oby było dobrze
Odpowiedz cytując