Fajnie, że jednak są jakieś ruchy transferowe. Osobiście wstrzymuję się z opinią na temat tych zawodników

Czas pokaże , a przede wszystkim boisko zweryfikuje ile naprawdę są warci. Już nieraz były takie przypadki, że przychodzili nieźli zawodnicy i nie mogli się przebić do pierwszego składu. Oby było dobrze
