Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42363
Stary 28.01.2011, 23:04
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Co to jest? Osiągnięcia w pucharach? Mają tam 3 dobre zespóły które osiagają coś w pucharach, u nas liga jest dużo bardziej wyrównana..

@kibic1918

To sobie popatrz na różnice punktowe. Wogóle mecze pierwszych 2 albo 3 zespołow z resztą ligi wyglądają śmiesznie.
U nas liga jest dużo bardziej wyrównana bo wszystkie zespoły są słabe lub bardzo słabe.
Odpowiedz cytując