cinekw napisał(a):

Co to jest? Osiągnięcia w pucharach? Mają tam 3 dobre zespóły które osiagają coś w pucharach, u nas liga jest dużo bardziej wyrównana..
@kibic1918
To sobie popatrz na różnice punktowe. Wogóle mecze pierwszych 2 albo 3 zespołow z resztą ligi wyglądają śmiesznie.
|
U nas liga jest dużo bardziej wyrównana bo wszystkie zespoły są słabe lub bardzo słabe.