Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42361
Stary 28.01.2011, 22:57
Odnośnie Siwakowa, nie ma zapisanej jakiejś klauzuli umożliwiającej wykupienie go po określonej cenie?

Kokoszka to się nieźle błaźni swoimi wypowiedziami

Cytat:
Jeśli Wisła będzie chciała i ja będę chciał to czemu nie
Nikt na to nie zwraca uwagę ale jeden nowy napastnik to zbyt mało, przynajmniej według mnie.
Odpowiedz cytując