Odnośnie Siwakowa, nie ma zapisanej jakiejś klauzuli umożliwiającej wykupienie go po określonej cenie?
Kokoszka to się nieźle błaźni swoimi wypowiedziami
Cytat:
|
Jeśli Wisła będzie chciała i ja będę chciał to czemu nie
|
Nikt na to nie zwraca uwagę ale jeden nowy napastnik to zbyt mało, przynajmniej według mnie.