Temat
:
Książki - ktoś je jeszcze czyta?!
Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
317
28.01.2011, 21:56
Jerzy Dudała - Fani-chuligani. Rzecz o polskich kibolach. czytał ktos?
Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!
"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Dziku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziku
Znajdź inne posty napisane przez Dziku