Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20536
Stary 28.01.2011, 21:49
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jak Audi pewne to bym się nad nim zastanowił. Ogólnie odradzam brać silnik D w 11 letnich samochodach, zawsze się coś popsuje, albo turbo, albo wtryski, albo inne pierdoły. A v40 i vectra często nękane są albo elektrycznie, albo silnikowo. Honda Civic MB z 1.6 benzyną może być ciekawą propozycją. Poczytaj jak to Audi 3.7 znosi gaz, 2.4 i 2.8 nie miały problemu więc i tu może być spoko, a dobrze mieć pod butem trochę koni czy to w trasie czy w mieście. Jakie tam jest zawieszenie? To jest już ALU? Bo ono drogie było w serwisie. Dla mnie benzyna na stacji drożej, u mechanika taniej.
Zgadzam się z przedmówcą - diesel'a sobie daruj, zwłaszcza, że masz zamiar jeździć na krótkich odcinkach, a i wiekowo to już leciwe i nie wiadomo kiedy pojawi się usterka, a koszta naprawy są jednak dużo większe niż w przypadku silników benzynowych.

Z budżetowych propozycji: Skoda Fabia (znalazłbyś w tej cenie auta z 2003 roku, więc stosunkowo młode), ewentualnie skoda octavia - ta byłaby trochę starsza, ale autko zdecydowanie większe i wygodniejsze.
Odpowiedz cytując