Witam

Mam problem..
Ostatnio na moim kompie (asus F2hf) był przeinstalowany XP. Za cholerę teraz nie mogę znaleźć płyty ze sterownikami dźwięku :/ Próbowałem instalować coś z neta, ale nie jestem na tyle w tym biegły, żeby zrobić z tym porządek
Druga sprawa: nie wiem dlaczego, ale w Firefoxie nie działa mi przeglądarka na wrzucie, nie chce wyszukiwać i nie podaje podpowiedzi...
co zrobić, żeby wszystko działało? pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
