Wyświetl pojedynczy post
Grzegorz z Sanoka
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Sanok-Wrocławska-Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20535
Stary 28.01.2011, 21:17
Witam Mam problem..
Ostatnio na moim kompie (asus F2hf) był przeinstalowany XP. Za cholerę teraz nie mogę znaleźć płyty ze sterownikami dźwięku :/ Próbowałem instalować coś z neta, ale nie jestem na tyle w tym biegły, żeby zrobić z tym porządek

Druga sprawa: nie wiem dlaczego, ale w Firefoxie nie działa mi przeglądarka na wrzucie, nie chce wyszukiwać i nie podaje podpowiedzi...

co zrobić, żeby wszystko działało? pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
Armia Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując