Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6291
Stary 28.01.2011, 20:58
Tak, zastanawia mnie jedynie czy są ludzie nałogowo nagrywający jak grają na konsolach czy to jakiś przygłupi fake..

http://www.youtube.com/watch?v=Ztay27sLIfU <- Homercopter

Edit: Ludzie chyba pozapominaliście że powinno się podpisywać linki mniej więcej co zawierają. To tylko ułatwia przeglądanie.
Ostatnio edytowane przez maciekTSW : 28.01.2011 o godz. 21:18.
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując