Przemoo napisał(a):

no myślę, że w związku z tym sam sobie odpowiedziałeś, która liga jest lepsza, bo właśnie tak się mierzy siłę danej ligi. Nasza jest bardziej wyrównana? Skąd możesz mieć o tym pojęcie? Bo to Izrael? a jak Izrael może mieć lepszą ligę od polskiej? Czym się sugerujesz, że tak jest? Sprawdzmy może w Fm'ie przelatując składy zespołów choć to więcej powie niż takie mówienie polaka znającego tylko naszą ligę i dwumecz z Beitarem, bo tak postrzega ligę izraelską przeciętny Wiślak...
ps. no tak ale ich czołówka jest lepsza od naszej czołówki, Dlatego mamy bardziej wyrównane mecze bo mamy słabszych potentatów
|
No to widzisz, widocznie nie znam się na piłce. Ja mam ogólnie dziwne pojęcie o piłce, lige niemiecką uważam za lige na drugim miejscu na świecie zaraz za angielską, a hiszpańską którą niektórzy uważają za potęge nie umieściłbym nawet w TOP3, więc pozostane przy swej teorii że liga Izraelska nie równa się Polskiej
@polska.mysl.szkoleniowa
Tutaj pewnie też się nikt ze mną nie zgodzi, ale Marcelo w polskiej lidze wymiatał, zgadzam się, brylował w ofensywie, ale myśle że gdyby porównać Jaliensa a Marcelo w okresie kiedy odchodził do PSV, umiejętności defensywne byłyby na korzyść Kewa i to zdecydowanie.