Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WELCOMETOHELL
Member
Od: 08.2004
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
42321
28.01.2011, 20:38
Bartosz
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=NRxqPp1MbeI
Taki trochę białoruski Gołoś
Z tego filmiku najbardziej przypomina mi Kriwca - ten sam styl biegania, zwody, nawet z wyglądu nieco podobny
WELCOMETOHELL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WELCOMETOHELL
Znajdź inne posty napisane przez WELCOMETOHELL