Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42320
Stary 28.01.2011, 20:37
Riosa nie wykupimy na pewno.. żeby Wisła dała za napastnika ponad 1mln euro to musiał by on po jesieni miec 7 bramek 7 asyst i robić różnice.

a jak narazie to pokazał ze jest najlepszy technicznie. a to za mało na takie pieniądze.

i jak ktos wspomnial ze powinniśmy kupić 2 napastników, bo w lecie zostaniemy z jednym:
racja !
ale Wisłę nie stać by płacić 6 miesięcy wysoki kontrakt zawodnikowi który ma się wkomponować w zespół i grać dopiero za pół roku.


cinekw napisał(a):Wyświetl post

Melikson robił różnice w słabszej lidze izraelskiej.. Nikt nie może przewidziec co pokaże u nas a będzie mu tutaj ciężej..
lubię to !
Ostatnio edytowane przez yogul : 28.01.2011 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując