Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42317
Stary 28.01.2011, 20:36
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z tobą, Rios jest dobrym zawodnikiem i wg. mnie powinien grać w 1 składzie bo na to jak najbardziej zasługuje.. Ale on niestety nie gra, choć może w tej rundzie się to zmieni co nie zmienia faktu że Wisła w życiu nie da za niego ponad milion euro.. Chciałbym żeby w tej rundzie dali mu pograć, może by się go dało wyciągnąć za mniej więcej 500 tysi? Ale raczej niemozliwe.

@Oldpara

Melikson robił różnice w słabszej lidze izraelskiej.. Nikt nie może przewidziec co pokaże u nas a będzie mu tutaj ciężej..
W słabszej lidze izraelskiej ?
Odpowiedz cytując