Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42307
Stary 28.01.2011, 20:12
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Nie powiedział że niespodzianki, tylko że myśli że dojdzie jeszcze jeden, dwóch piłkarzy. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Nie wprowadzam ludzi w bład tylko wczesniej całkiem inaczej sie wypowiadal a teraz calkiem inaczej pokazywali w powtorkowym materiale. Dowodu, ze nie kłamie Ci nie dam bo nie jestem taki głupi by specjalnie kazda informacje o Wisle nagrywac jaka sie w telewizji pojawi. Podzieliłem sie tym co wczesniej sam slyszałem - jakbym wiedział, ze potem całkiem inaczej material pokaza to bym sie nie udzielał.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 28.01.2011 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując