K4millo napisał(a):

|
Nie powiedział że niespodzianki, tylko że myśli że dojdzie jeszcze jeden, dwóch piłkarzy. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
|
Nie wprowadzam ludzi w bład tylko wczesniej całkiem inaczej sie wypowiadal a teraz calkiem inaczej pokazywali w powtorkowym materiale. Dowodu, ze nie kłamie Ci nie dam bo nie jestem taki głupi by specjalnie kazda informacje o Wisle nagrywac jaka sie w telewizji pojawi. Podzieliłem sie tym co wczesniej sam slyszałem - jakbym wiedział, ze potem całkiem inaczej material pokaza to bym sie nie udzielał.