Jagul napisał(a):

|
Szkoda tylko, że Siwakow bez opcji pierwokupu :( Bo jak wypali to będzie się żal rozstawać...
|
To znaczy - Valcx mówił, że jak będą wypożyczać, to tylko takich piłkarzy, których będą mogli wykupić. Więc Sivakov będzie kosztował pewnie maksymalnie około 600-700 tysięcy.