Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42302
Stary 28.01.2011, 19:59
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tylko, że Siwakow bez opcji pierwokupu :( Bo jak wypali to będzie się żal rozstawać...
To znaczy - Valcx mówił, że jak będą wypożyczać, to tylko takich piłkarzy, których będą mogli wykupić. Więc Sivakov będzie kosztował pewnie maksymalnie około 600-700 tysięcy.
Odpowiedz cytując