Jagul napisał(a):

|
Szkoda tylko, że Siwakow bez opcji pierwokupu :( Bo jak wypali to będzie się żal rozstawać...
|
Biuro Prasowe podało że skoro nie napisali o tym to takiej opcji ale ja słyszałem że taka opcja jest zawarta, we włoskich mediach też podają że jest.