Proud napisał(a):


Talent...zależy dla kogo.
Dla mnie nie miał koordynacji ruchowej, bez której pewnego poziomu wyszkolenia technicznego się nie przeskoczy.
Mam nadzieję, że Białorusin będzie jednak lepszym piłkarzem od Pawła.
|
Może przesadziłem, ale bardzo żałowałem, że kiedyś tam ten młody polski środkowy pomocnik odszedł z klubu. Zresztą stare czasy, nie warto do nich wracać.
Sivakov na filmach z popularnego internetowego serwisu filmowego wygląda zachęcająco.