Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42295
Stary 28.01.2011, 19:45
Proud napisał(a):Wyświetl post


Talent...zależy dla kogo.
Dla mnie nie miał koordynacji ruchowej, bez której pewnego poziomu wyszkolenia technicznego się nie przeskoczy.
Mam nadzieję, że Białorusin będzie jednak lepszym piłkarzem od Pawła.
Może przesadziłem, ale bardzo żałowałem, że kiedyś tam ten młody polski środkowy pomocnik odszedł z klubu. Zresztą stare czasy, nie warto do nich wracać.

Sivakov na filmach z popularnego internetowego serwisu filmowego wygląda zachęcająco.
Odpowiedz cytując