Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42292
Stary 28.01.2011, 19:42
mrKrolik napisał(a):Wyświetl post
Przecież raczej jest pewne, że Wisła nie wykupi Rios'a ponieważ krzyknęli za niego 1.300.000 euro nie możemy więc opierać na nim ataku, a jedynie jako zawodnika rotacyjnego, dlatego jest pewne, że w tym oknie, albo letnim możemy spodziewać się kogoś który wpasuje się w rolę klasycznej 10'tki

Może od razu 4 mln ?

Krzyknie co najwyżej 300 tyś euro jak spojrzą władze na jego statystyki w Wiśle.
Nic z góry nie jest zakładane, chyba że dziś ja sobie krzyknę za kogoś milion euro, a po roku czy dwóch latach wyląduje w Kmicie Zabierzów i dalej ten milion euro będzie obowiązywać? Nic sobie nie krzykną bo nikt normalny nie da ponad miliona euro za zawodnika, który w przeciągu rundy nie strzelił bramki. Mógł być wart tyle przed rundą, ale teraz jest wart 1/4 tej kwoty i tyle River może zażądać.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.01.2011 o godz. 19:46.
Odpowiedz cytując