MCX napisał(a):

Wątpię. Maaskant konsekwentnie gra 1 napastnikiem i prawdopodobnie w przodzie będziemy mieli na skrzydłach Kirma i Małeckiego, na szpicy Genkova, a za nim wysuniętego środkowego pomocnika - Gargułę/Meliksona lub Sivakova.
Jeżeli chodzi o napastników na ławce mamy jeszcze Riosa, który może być pożytecznym zmiennikiem jeżeli przepracuje pełny okres przygotowawczy, bo umiejętności ma spore. Jest też Żurawski, który w utrzymaniu na pewno nie jest tani, więc na napastnika bym nie liczył.
Pewnie przyjdzie jeszcze Melikson (jeżeli Hapoel przestanie robić sobie jaja) i bramkarz.
|
Rios to się nadaje na tego co gra za Genkovem a nie na szpice. Przy jakiejś kontuzji odpukać Genkova zostajemy bez napastnika do "naszego" systemu gry.
To samo mamy na boku obrony, bez bocznego obrońcy i napastnika jesteśmy tam gdzie byliśmy na początku okienka.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.