tomasz_19 napisał(a):

|
Przyjście jeszcze jednego napastnika jest konieczne, bo przecież jak w drużynie był jeszcze Brożek to klub szukał dla niego partnera do gry w ataku... mam nadzieję, że Stan wyszuka nam jakiegoś szybkiego skutecznego napastnika, najlepiej skrzydłowego... ale pewnie będzie za darmo bo wątpię, żeby klub wydał jeszcze jakąś złotówkę.
|
Wątpię. Maaskant konsekwentnie gra 1 napastnikiem i prawdopodobnie w przodzie będziemy mieli na skrzydłach Kirma i Małeckiego, na szpicy Genkova, a za nim wysuniętego środkowego pomocnika - Gargułę/Meliksona lub Sivakova.
Jeżeli chodzi o napastników na ławce mamy jeszcze Riosa, który może być pożytecznym zmiennikiem jeżeli przepracuje pełny okres przygotowawczy, bo umiejętności ma spore. Jest też Żurawski, który w utrzymaniu na pewno nie jest tani, więc na napastnika bym nie liczył.
Pewnie przyjdzie jeszcze Melikson (jeżeli Hapoel przestanie robić sobie jaja) i bramkarz.