Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42283
Stary 28.01.2011, 19:26
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Przyjście jeszcze jednego napastnika jest konieczne, bo przecież jak w drużynie był jeszcze Brożek to klub szukał dla niego partnera do gry w ataku... mam nadzieję, że Stan wyszuka nam jakiegoś szybkiego skutecznego napastnika, najlepiej skrzydłowego... ale pewnie będzie za darmo bo wątpię, żeby klub wydał jeszcze jakąś złotówkę.
Wątpię. Maaskant konsekwentnie gra 1 napastnikiem i prawdopodobnie w przodzie będziemy mieli na skrzydłach Kirma i Małeckiego, na szpicy Genkova, a za nim wysuniętego środkowego pomocnika - Gargułę/Meliksona lub Sivakova.

Jeżeli chodzi o napastników na ławce mamy jeszcze Riosa, który może być pożytecznym zmiennikiem jeżeli przepracuje pełny okres przygotowawczy, bo umiejętności ma spore. Jest też Żurawski, który w utrzymaniu na pewno nie jest tani, więc na napastnika bym nie liczył.

Pewnie przyjdzie jeszcze Melikson (jeżeli Hapoel przestanie robić sobie jaja) i bramkarz.
Odpowiedz cytując