zim zum napisał(a):

Cracovia go do Jude Gangu zwerbowała i goni po osiedlach 
Ile razy można pytać o to samo.
|
Jest więcej opcji:
-wdał się w spór prawny i próbuje odzyskać kamienice na Kazimierzu
-na dokładnych badaniach wyszło że jest kosmitą i zabrało go FBI
-chce się jeszcze lepiej pożegnać z kibicami swojej drużyny, robi im imprezę i sam gotuje
Brakuje nam na dziś jeszcze bocznego obrońcy i jednego napadziora. Na bokach obrony przy kontuzji Pajica nie mamy nikogo na zmianę. To samo jest w ataku bo Rios do gry jako wysunięty się nie nadaje, tak samo jak Żuraw.
Pierwsza jedenastka jest, ale sensownych rezerwowych nie widzę.