Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42272
Stary 28.01.2011, 19:02
picasso napisał(a):Wyświetl post
tez jestem zadowolony z transferów.uwazam nawet,ze możemy w ostateczności odpuścic Meliksona,byle by tylko przyszedł bramkarz.
Nie wiem czy dożyję momentu gdy w Wiśle pojawi się bramkarz z prawdziwego zdarzenia.
Pech czy prosta nieumiejętność wyszukiwania utalentowanego materiału, nie mowiąc o szkoleniu - zawsze coś jest nie tak.
Cytat:
daleko mi do malkotenctwa,ale by być obiektywnym musimy też wziąć pod uwagę straty jakie ponieslismy w tym okienku.jakby na to nie patrzeć to większe niż Amica i Legia.
Legia się wzmocniła.
Pozbyli się Pączka

Nasze transfery napawają pewnym optymizmem.
Coś się dzieje.
Odpowiedz cytując