picasso napisał(a):

|
tez jestem zadowolony z transferów.uwazam nawet,ze możemy w ostateczności odpuścic Meliksona,byle by tylko przyszedł bramkarz.
|
Nie wiem czy dożyję momentu gdy w Wiśle pojawi się bramkarz z prawdziwego zdarzenia.
Pech czy prosta nieumiejętność wyszukiwania utalentowanego materiału, nie mowiąc o szkoleniu - zawsze coś jest nie tak.
Cytat:
|
daleko mi do malkotenctwa,ale by być obiektywnym musimy też wziąć pod uwagę straty jakie ponieslismy w tym okienku.jakby na to nie patrzeć to większe niż Amica i Legia.
|
Legia się wzmocniła.
Pozbyli się Pączka
Nasze transfery napawają pewnym optymizmem.
Coś się dzieje.