Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42266
Stary 28.01.2011, 18:54
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Czy jest się czym dziwić? Warto spojrzeć na dotychczasowe transfery wielkiej czwórki.
Sorry, ale nie wiem jak ktokolwiek może zaliczać Polonię (poza Polonistami) do jakieś "wielkiej czwórki". Niby na jakiej podstawie? Bo właściciel tak chce? To może mówmy o "wielkiej piątce" i dołóżmy walczącą o LM Cracovie?

Wojciechowskiemu z Polonią nie udało się nawet uczciwe awansować do ekstraklasy, jest to największy nieudacznik z wszystkich właścicieli w Ekstraklasie (jedynie Filipiak mocno go atakuje).
Ddf
Odpowiedz cytując