stalsanok1946 napisał(a):

|
Czy jest się czym dziwić? Warto spojrzeć na dotychczasowe transfery wielkiej czwórki.
|
Sorry, ale nie wiem jak ktokolwiek może zaliczać Polonię (poza Polonistami) do jakieś "wielkiej czwórki". Niby na jakiej podstawie? Bo właściciel tak chce? To może mówmy o "wielkiej piątce" i dołóżmy walczącą o LM Cracovie?
Wojciechowskiemu z Polonią nie udało się nawet uczciwe awansować do ekstraklasy, jest to największy nieudacznik z wszystkich właścicieli w Ekstraklasie (jedynie Filipiak mocno go atakuje).