|
co do tego Białorusina to nie ma się co martwić za wczasu... nikt z was tak na prawdę nie ma pojęcia o tym jakie decyzje są podejmowane w kuluarach... nie sądzę, żeby klub wypożyczał zawodnika tylko po to żeby pograł pół roku i odszedł... chłopak przez 3 lata zagrał kilkanaście meczy, więc nie dziwcie się, że nasi działacze zabezpieczają się wypożyczeniem, a nie kupują w ciemno... wątpię, żeby brali go tylko na pół roku bez opcji pierwokupu, jeżeli się nie sprawdzi to zawsze można go odesłać do Włoch.
a co do transferu Genkova to to chyba informacja dnia, bo ile można czekać na napastnika z prawdziwego zdarzenia? teraz tylko bramkarz i Meli i mamy niezłą pakę na wiosnę!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|