wolfy napisał(a):

|
Poza tym wypadałoby kupić bocznych obrońców i stopera na ławkę ( tylko nie piszcie o Bunozie, ja mam na myśli jakiegoś przyzwoitego piłkarza) - niekoniecznie w tym okienku, ale na dłuższą metę bez tego się nie obędzie.
|
Na lawce siedzial bedzie Bunoza bo:
- Nie jestesmy Realem Madryt i nikt przyzwoity nie przyjdzie u nas wysiadywac na lazwce podczas gdy mu kariera bedzie uciekac. Nawet w Realu przyzwoity garay chce odejsc bo mu sie na lawce nie chce siedziec.
- Nikt przy zdrowych zmyslach nie kupi przyzwoitego obroncy z przeznaczeniem bo takiemu trzeba placic conajmniej €200k
Przez przyzwoity rozumiem chlopa o rozpoznawalnym w swoim kraju nazwisku, z jakas reprezentacyjna przeszloscia i majacym ze 4 sezony w seniorskiej pilce na karku.
Jak widac powyzej my raczej jestemy klubem ktory na lawce bedzie mial pilkarzy raczej malo doswiadczonych ale rokujacych na przyszlosc.