Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42258
Stary 28.01.2011, 18:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Poza tym wypadałoby kupić bocznych obrońców i stopera na ławkę ( tylko nie piszcie o Bunozie, ja mam na myśli jakiegoś przyzwoitego piłkarza) - niekoniecznie w tym okienku, ale na dłuższą metę bez tego się nie obędzie.
Na lawce siedzial bedzie Bunoza bo:

- Nie jestesmy Realem Madryt i nikt przyzwoity nie przyjdzie u nas wysiadywac na lazwce podczas gdy mu kariera bedzie uciekac. Nawet w Realu przyzwoity garay chce odejsc bo mu sie na lawce nie chce siedziec.
- Nikt przy zdrowych zmyslach nie kupi przyzwoitego obroncy z przeznaczeniem bo takiemu trzeba placic conajmniej €200k

Przez przyzwoity rozumiem chlopa o rozpoznawalnym w swoim kraju nazwisku, z jakas reprezentacyjna przeszloscia i majacym ze 4 sezony w seniorskiej pilce na karku.

Jak widac powyzej my raczej jestemy klubem ktory na lawce bedzie mial pilkarzy raczej malo doswiadczonych ale rokujacych na przyszlosc.
Odpowiedz cytując