Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42255
Stary 28.01.2011, 18:28
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
oglądaliśmy różne mecze? Bramkarz w typie Przyrowskiego - pozoruje zaangażowanie.

Pokazał to, co widziałem we wcześniejszych meczach - jak mu się wydaje, że nie ma szans, to nie próbuje łapać piłki, tylko odprowadza ją wzrokiem do siatki.
wyjścia do górnych piłek ... masakra
lepszym wyjściem (chyba) jakby nie było nowego łapacza
to postawienie na Kurto

ps. zapomnijcie o Grodzickim. pasiasty....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując