vote-for-mikey napisał(a):

oglądaliśmy różne mecze? Bramkarz w typie Przyrowskiego - pozoruje zaangażowanie.
Pokazał to, co widziałem we wcześniejszych meczach - jak mu się wydaje, że nie ma szans, to nie próbuje łapać piłki, tylko odprowadza ją wzrokiem do siatki.
|
wyjścia do górnych piłek ... masakra
lepszym wyjściem (chyba) jakby nie było nowego łapacza
to postawienie na Kurto
ps. zapomnijcie o Grodzickim. pasiasty....