Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42254
Stary 28.01.2011, 18:19
jova napisał(a):Wyświetl post
No i co z tego? Ruch Chorzów stracił w lidze mniej goli niż my i grał na zero z tyłu w meczach z nami, Legią, Lechem i Jagiellonią. Czy to oznacza, że powinniśmy zazdrościć im Rafała Grodzickiego?
Dobra obrona, to taka, która nie pozwala rywalom dochodzić do sytuacji. Nasi zawodnicy na tyle pozwalali rywalom, że aż udało im się wypromować Pawełka i załatwić mu transfer.
Nie mówię, że Bunoza to klasowy stoper, ale na ławke spokojnie wystarczy (wolfy pisał, aby kupić jeszcze jednego środkowego obrońce). Co do przykładu z Ruchem, nie oglądam ich meczy, ale jeśli gra dobrze to również uważam że spokojnie mógłby być zmiennikiem duetu Chavez-Jaliens (ale zapewne zażyczył by sobie pensję dwa razy większą od Bunozy).
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Maor Melikson.

W niedzielę przyleciał, przeszedł testy medyczne i... cisza? Co się z nim stało?
Odpowiedzi udzielił wczoraj stan:
Cytat:
Dyrektor sportowy Wisły wyjaśnił, jak przebiegają rozmowy w sprawie pozyskania nowych piłkarzy. „Najpierw poczynione zostały wstępne ustalenie między klubami, zawarte było wstępne porozumienie. Potem piłkarz przechodzi testy medyczne i następnie jest czas na dopinanie szczegółów. Rozmawiamy jeszcze na temat pewnych szczegółów z Hapoelem. Mam nadzieję, ze w najbliższym czasie dojdzie do finalizacji podpisania kontraktów z oboma zawodnikami” – opowiadał dyrektor sportowy Wisły.

Dla Valckxa fakt, że Hapoel Beer Sheva z takim trudem rozstaje się z Maorem Meliksonem dobrze wróży, jeśli chodzi o wartość piłkarza. „Mam nadzieję, że dojdzie do tego w najbliższym czasie. Jeśli klub nie robi żadnych problemów z oddaniem piłkarza, to zapewne jest zadowolony, że się go pozbywa. Jeśli robią pewne trudności, to znaczy, że taki zawodnik był dla nich bardzo cenny. Jeśli dzieje się inaczej, to wiadomo, że był dla jego drużyny wiele wart” – podkreślił Holender.
Ddf
Odpowiedz cytując