Konrad. napisał(a):

|
Jakby nie patrzeć w czterech ostatnich meczach nie straciliśmy gola, a Bunoza grał po 90 minut w każdym spotkaniu (w tym z naszym największym konkurentem do tytułu Legią).
|
No i co z tego? Ruch Chorzów stracił w lidze mniej goli niż my i grał na zero z tyłu w meczach z nami, Legią, Lechem i Jagiellonią. Czy to oznacza, że powinniśmy zazdrościć im Rafała Grodzickiego?
Dobra obrona, to taka, która nie pozwala rywalom dochodzić do sytuacji. Nasi zawodnicy na tyle pozwalali rywalom, że aż udało im się wypromować Pawełka i załatwić mu transfer.