Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42246
Stary 28.01.2011, 17:53
Jeszcze jedna sprawa. Wiele osob pisze ze nowi zawodnicy traca, bo druzyna zaczyna oboz. Jaliens i Sivakov juz sa po obozach bo we Wloszech i Holandii gra juz liga. Chyba tylko Genkov jest przed obozem. Melikson jesli go pozyskamy to rowniez gral w lidze. W zasadzie to na upartego gdyby Meliksona sie do dzis wieczora udalo zaklepac to 3 z 4 mogloby grac bez problemu w meczu z Valerenga.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując