Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42244
Stary 28.01.2011, 17:49
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Jovanic ostatnim meczem pokazal ze moze spokojnie byc mocnym punktem..
Ja uważam wręcz odwrotnie, najbardziej utkwiła mi sytuacja bodajże z 18min gdzie jego przyjęcie piłki nie zakończyło się idealną asystą dla przeciwnika! ogólnie moim zdaniem jego występ oceniam bardzo przeciętnie! A więc dla mnie Jovanic mocnym punktem być nie może
Odpowiedz cytując