KaSzTaN napisał(a):

|
Jovanic ostatnim meczem pokazal ze moze spokojnie byc mocnym punktem..
|
Ja uważam wręcz odwrotnie, najbardziej utkwiła mi sytuacja bodajże z 18min gdzie jego przyjęcie piłki nie zakończyło się idealną asystą dla przeciwnika! ogólnie moim zdaniem jego występ oceniam bardzo przeciętnie! A więc dla mnie Jovanic mocnym punktem być nie może