Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42242
Stary 28.01.2011, 17:49
Hmm, jak tak dalej pójdzie, to Cupiał będzie mógł wszystkim krytykom zanucić "Good morning haters"
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli pomoc nie zostanie wzmocniona to nie zdziwię się jeśli Genkow skończy rundę na 3 może 4 bramkach.U nas wykończenie akcji to problem którego nawet zbytnio nie widać bo nie ma czego wykańczać.

Jak nadal będziemy się przebijać przez zasieki przeciwnika Jirsakiem,Gargułą,Sobolem czy Wilkiem to kiepsko to widzę.
Ciepło, ciepło ) W każdym razie podpisał Sivakov. No i ja głupi nadal liczę na Meliksona. Facet robi na mnie pozytywne wrażenie. Zobaczyłem w końcu kogoś, kto umie nieszablonowo podac, wygrać pojedynek 1vs1, no i jest szybki. Gra takimi mordercami futbolu jak Wilk Sobol i Jirsak w środku to nie jest dobre rozwiązanie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 28.01.2011 o godz. 18:01.
..
Odpowiedz cytując