Hmm, jak tak dalej pójdzie, to Cupiał będzie mógł wszystkim krytykom zanucić "Good morning haters"
1q2 napisał(a):

Jeśli pomoc nie zostanie wzmocniona to nie zdziwię się jeśli Genkow skończy rundę na 3 może 4 bramkach.U nas wykończenie akcji to problem którego nawet zbytnio nie widać bo nie ma czego wykańczać.
Jak nadal będziemy się przebijać przez zasieki przeciwnika Jirsakiem,Gargułą,Sobolem czy Wilkiem to kiepsko to widzę.
|
Ciepło, ciepło

) W każdym razie podpisał Sivakov. No i ja głupi nadal liczę na Meliksona. Facet robi na mnie pozytywne wrażenie. Zobaczyłem w końcu kogoś, kto umie nieszablonowo podac, wygrać pojedynek 1vs1, no i jest szybki. Gra takimi mordercami futbolu jak Wilk Sobol i Jirsak w środku to nie jest dobre rozwiązanie.