Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42241
Stary 28.01.2011, 17:47
flamengista napisał(a):Wyświetl post
To trochę mało, by robić fikołki z radości. Szczególnie, gdy pamięta się o okienku letnim i jego bilansie.
Z pożarów - brak nam bramkarza.
Poza tym wypadałoby kupić bocznych obrońców i stopera na ławkę ( tylko nie piszcie o Bunozie, ja mam na myśli jakiegoś przyzwoitego piłkarza) - niekoniecznie w tym okienku, ale na dłuższą metę bez tego się nie obędzie.

Jak na razie to okienko można oceniać dwojako:
- pod względem stanu kadry: nadal jest bardzo słabo (j.w.), większość sprowadzonych w lecie zawodników to mniejsze lub większe porażki, na dobrą sprawę nawet nie uzupełniliśmy braków
- biorąc pod uwagę CV ściąganych zawodników: jest to najlepsze okienko transferowe od lat.

Tak naprawdę obie oceny są prawdziwe.

Acha - ja bo Kewie spodziewam się o wiele więcej niż po Cleberze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując