Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42240
Stary 28.01.2011, 17:47
christof20 napisał(a):Wyświetl post
W końcu jakieś konkretne wzmocnienia ofensywy. Jeszcze tylko Melikson i bramkarz i okno transferowe będzie można uznać za naprawdę udane. Swoją drogą dzisiaj tak sie rozpedzili, ze gotowi o bramkarzu poinformować
Co do sparingo z Vaalerengą - nowych zawodników chyba raczej nie należy się IMO spodziewać w wyjściowym składzie; prędzej wejdą z ławki (jeśli wogóle zagrają).

PS: O płaczków forumowych bym się nie martwił - znajdą sobie nowy powód do narzekań
Dojda zaraz boki obrony plus bramkarz plus napastnik.

Proponowałbym Alvesa bo nie chce w Bareclonie przedluzyc, na lewej moze A.Cole'a plus jakis napastnik moze Bojan bo nie gra w pierwszym skaldzie. Podejrzewam ze to i tak bylby lament bo za starzy/mlodzi/kominy placowe.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując