Dojda zaraz boki obrony plus bramkarz plus napastnik.
Proponowałbym Alvesa bo nie chce w Bareclonie przedluzyc, na lewej moze A.Cole'a plus jakis napastnik moze Bojan bo nie gra w pierwszym skaldzie. Podejrzewam ze to i tak bylby lament bo za starzy/mlodzi/kominy placowe.