Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42238
Stary 28.01.2011, 17:45
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Skoro mamy Siwakowa to nie sądzę że pozyskamy Meliksona bo nie sądzę że wydamy 700tys euro po to by wzmocnić rywalizacje w środku pola.
Melikson ma być nie po to ab zwiększyć rywalizację, ale po to żeby podnieść poziom sportowy naszej drugiej linii.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując