royalmichael napisał(a):

|
Skoro mamy Siwakowa to nie sądzę że pozyskamy Meliksona bo nie sądzę że wydamy 700tys euro po to by wzmocnić rywalizacje w środku pola.
|
Melikson ma być nie po to ab zwiększyć rywalizację, ale po to żeby podnieść poziom sportowy naszej drugiej linii.