Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
42237
28.01.2011, 17:45
grzybek69
napisał(a):
Pozytywnie by nas zaskoczyli jeśli pozbyli by się (czyt. sprzedali za dobre pieniądze
) np. Łobo i Kowalskiego!
za dobre pieniądze? a nie powinieneś tego umieścić w dziale SF
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas