Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42237
Stary 28.01.2011, 17:45
grzybek69 napisał(a):Wyświetl post
Pozytywnie by nas zaskoczyli jeśli pozbyli by się (czyt. sprzedali za dobre pieniądze) np. Łobo i Kowalskiego!
za dobre pieniądze? a nie powinieneś tego umieścić w dziale SF
Odpowiedz cytując