Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42235
Stary 28.01.2011, 17:41
Skoro mamy Siwakowa to nie sądzę że pozyskamy Meliksona bo nie sądzę że wydamy 700tys euro po to by wzmocnić rywalizacje w środku pola.
Odpowiedz cytując