Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42230
Stary 28.01.2011, 17:36
W końcu jakieś konkretne wzmocnienia ofensywy. Jeszcze tylko Melikson i bramkarz i okno transferowe będzie można uznać za naprawdę udane. Swoją drogą dzisiaj tak sie rozpedzili, ze gotowi o bramkarzu poinformować
Co do sparingo z Vaalerengą - nowych zawodników chyba raczej nie należy się IMO spodziewać w wyjściowym składzie; prędzej wejdą z ławki (jeśli wogóle zagrają).

PS: O płaczków forumowych bym się nie martwił - znajdą sobie nowy powód do narzekań
Odpowiedz cytując