W końcu jakieś konkretne wzmocnienia ofensywy. Jeszcze tylko Melikson i bramkarz i okno transferowe będzie można uznać za naprawdę udane. Swoją drogą dzisiaj tak sie rozpedzili, ze gotowi o bramkarzu poinformować
Co do sparingo z Vaalerengą - nowych zawodników chyba raczej nie należy się IMO spodziewać w wyjściowym składzie; prędzej wejdą z ławki (jeśli wogóle zagrają).
PS: O płaczków forumowych bym się nie martwił - znajdą sobie nowy powód do narzekań
