Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42228
Stary 28.01.2011, 17:34
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
No myślę, że bramkarze trzeba pozyskać. Warto tu lepiej dobrze przeanalizować wszystkich kandydatów bo ta pozycja nie portzrebuje aż takiego świetnego zgrania z drużyną wystarczy, że będzie dobrze bronił.
W jakimś z wywiadów Stan mówił, że na pewno będzie bramkarz do końca tego okienka.

Hmm.. czyli latem mamy kadrę:

Bramkarze: Kurto, Jovanić, X
Obrońcy: Jaliens, Bunoza, Kowalski, Paljić, Branco
Pomocnicy: Sobolewski, Wilk, Garguła, Jirsak, Małecki, Kirm, Łobodziński, Melikson
Napastnicy: Genkov, Boguski

Oczywiście, co wiadome, możemy dać Paljicia do pomocy, Małeckiego do ataku.
Nie liczę młodych i tych, którzy wracają po wypożyczeniu i kończących karierę. Dobrze?
X & Melikson - zakładam, że będzie ten jeden bramkarz a Melikson podpisze
Odpowiedz cytując