wojti11795 napisał(a):

|
No myślę, że bramkarze trzeba pozyskać. Warto tu lepiej dobrze przeanalizować wszystkich kandydatów bo ta pozycja nie portzrebuje aż takiego świetnego zgrania z drużyną wystarczy, że będzie dobrze bronił.
|
W jakimś z wywiadów Stan mówił, że
na pewno będzie bramkarz do końca tego okienka.
Hmm.. czyli latem mamy kadrę:
Bramkarze: Kurto, Jovanić,
X
Obrońcy: Jaliens, Bunoza, Kowalski, Paljić, Branco
Pomocnicy: Sobolewski, Wilk, Garguła, Jirsak, Małecki, Kirm, Łobodziński,
Melikson
Napastnicy: Genkov, Boguski
Oczywiście, co wiadome, możemy dać Paljicia do pomocy, Małeckiego do ataku.
Nie liczę młodych i tych, którzy wracają po wypożyczeniu i kończących karierę. Dobrze?
X &
Melikson - zakładam, że będzie ten jeden bramkarz a Melikson podpisze
