Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42227
Stary 28.01.2011, 17:29
grzybek69 napisał(a):Wyświetl post
Pozytywnie by nas zaskoczyli jeśli pozbyli by się (czyt. sprzedali za dobre pieniądze) np. Łobo i Kowalskiego!
Fakt faktem, Kowalski to zawodni maksymalnie na druga ligę.
Odpowiedz cytując