Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
42227
28.01.2011, 17:29
grzybek69
napisał(a):
Pozytywnie by nas zaskoczyli jeśli pozbyli by się (czyt. sprzedali za dobre pieniądze
) np. Łobo i Kowalskiego!
Fakt faktem, Kowalski to zawodni maksymalnie na druga ligę.
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo