Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42225
Stary 28.01.2011, 17:29
grzybek69 napisał(a):Wyświetl post
Pozytywnie by nas zaskoczyli jeśli pozbyli by się (czyt. sprzedali za dobre pieniądze) np. Łobo i Kowalskiego!
To są profesjonaliści, a nie cudotwórcy
Odpowiedz cytując