|
Ja myślę że jeszcze w tym okienku pozyskamy MOŻE Meliksona i jakiegoś bramkarza a i jeszcze nie zapominajmy o Chavezie bo jak się sprawdzi to go tez wykupimy ale to nie teraz.
Nie wiem co będzie wiosną ale na pewno w Lecie musimy kupić bocznego obrońce albo nawet 2 jak Cikosza nie wykupią i napastnika oczywiście napastnika jak się Rios nie sprawdzi.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|